Wysyłka zamówionego towaru odbywa się w ciągu maksymalnie 4-5 dni (zwykle w 24-48 h) + dwa dni na doręczenie przesyłki przez kuriera, od dokonania zakupów lub zaksięgowania wpłaty w dni robocze (nie dotyczy okresu urlopowego sklepu - o przerwach urlopowych informujemy na stronie głównej sklepu oraz w wiadomościach mailowych potwierdzających złożenie zamówienia) za pośrednictwem firmy kurierskiej "Siódemka". Towar kurierem wysyłamy we wszystkie dni robocze.

Przy przedpłacie na konto koszt przesyłki jest zryczałtowany i wynosi 13 zł, bez względu na ilość zamówionych przedmiotów. Przesyłkę kurierską można monitorować na stronie internetowej kuriera, numer przesyłki podajemy w mailu informującym o wysłaniu zamówienia. Przesyłka zwykle dostarczana jest na drugi dzień od wysłania (nawet do niewielkich miejscowości).

Przesyłka pobraniowa wysyłana jest również za pośrednictwem kuriera "Siódemka"/DPD. Koszt przesyłki: 16,5 zł.

Przesyłki krajowe przy zamówieniu za 400 zł lub więcej wysyłamy na nasz koszt.

Wysyłka za granicę - koszt przesyłki uzależniony jest od kraju dostawy. Na terenie Unii Europejskiej towary wysyłamy kurierem, poza Unię - za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszty kształtują się następująco:

     

Wysyłka kurierem:

Wysyłka Pocztą Polską:

  • Wysyłka do Rosji  160,00 PLN
  • Wysyłka na Ukrainę  110,00 PLN
  • Wysyłka na Białoruś  110,00 PLN 
  • Wysyłka do Norwegii 110,00 PLN

Kategorie

Producenci

Koszty wysyłki

Polska:

Kurier z przedpłatą - 13 zł

Kurier za pobraniem - 16,50 zł

Inne kraje:

Kurier od 65 zł

ubranka-dla-dzieci-2.png
Akceptuję

W sklepie kolorowemarzenia.pl wykorzystywane są pliki cookies w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem ze sklepu. Pliki te upraszczają korzystanie ze sklepu, między innymi umożliwiają utrzymanie sesji Użytkownika (po zalogowaniu), ulepszają funkcjonowanie sklepu i dostosowują go do potrzeb Użytkowników, umożliwiają tworzenie statystyk oglądalności serwisu, personalizują przekazy marketingowe, zapewniają bezpieczeństwo Użytkowników i niezawodność działania sklepu. Mechanizm ten można wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego sklepu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.